Home / Aktualitet / Plumbi doli nga “Audi” i zi, kush janë të plagosurit në Shkodër

Plumbi doli nga “Audi” i zi, kush janë të plagosurit në Shkodër

Dy persona kanë mbetur të plagosur në zonën e Fermentimit, në Shkodër.

Bëhet fjalë për shtetasit Edison Gjeka dhe Ndue Pali të cilët janë qëlluar nga një makinë “Audi” e zezë, por ende nuk janë identifikuar autorët.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Check Also

“Vjeshta ka trokitur”, Tritan Kalo: Tendencë rizgjimi të rasteve me COVID-19, por…

Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo vjen me një mesazh për qytetarët shqiptarë, ndërsa paralajmëron …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × five =