Home / Aktualitet / Plas sherri tek “Terminali” i autobusëve në Tiranë, plagoset me thikë 32-vjeçari

Plas sherri tek “Terminali” i autobusëve në Tiranë, plagoset me thikë 32-vjeçari

Një sherr ka ndodhur në terminalin e autobusëve të veriut në Tiranë.

Bëhet me dije se në sherr janë përfshirë dy persona. Mësohet se në konflikt janë përfshitë 32-vjeçari Robert Kurti dhe 34-vjeçari Rudolf Nikollaj, të dy nga Mati, të cilët janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Si pasojë e konfliktit ka mbetur i plagosur me thikë Robert Kurti, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesi e mjekëve.

Ndërsa autori është shpallur në kërkim nga policia.

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 4 =