Home / Aktualitet / Plas sherri në Tiranë, plagoset me thikë 24-vjeçari

Plas sherri në Tiranë, plagoset me thikë 24-vjeçari

Mbrëmjen e sotme në Tiranë është plagosur me thikë një 24-vjeçar.

Burimet policore bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rrethn orës 20:00 gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 05.08.2021, rreth orës 20:00, gjatë një konflikti të çastit, për motive të dobëta është goditur me një mjet prerës(thikë), shtetasi A. K., 24 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Sherbimet e Policisë kanë bërë të mundur identifikimin e autorëve ku për arsyje hetimi nuk bëhen të ditura gjeneralitet e tyre dhe po punojnë për kapjen e tyre.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

Një i plagosur me armë zjarri ka mbetur në Lezhë. Autori i dyshuar Xhulio Vokrri, ka plagosur 25-vjeçarin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 3 =