Home / Aktualitet / Plas sherri në Tiranë, dy reperët e njohur godasin me grushta njëri tjetrin

Plas sherri në Tiranë, dy reperët e njohur godasin me grushta njëri tjetrin

Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe bëhet me dije se protagonistë janë dy repera shumë të njohur dhe të ndjekur, sidomos nga adoleshentët dhe të rinjtë shqiptarë në Shqipëri dhe Kosovë.

Mësohet se në sherr janë përfshirë reperi i njohur me emrin Finem, ose Klejdi Dogjani, 22 vjeç nga Tirana si dhe Don Xhoni, Xhonatan Isufi nga Drenasi, Kosovë.

Mësohet se ka qenë Finem ai që ka goditur Don Xhonin.

Gjithçka nisi pas një deklarate që Finem bëri në një emision televiziv. Reperi iu përgjigj një pyetje se kush ishte një prej artistëve që sipas tij kishte marrë famë kot dhe ai zgjodhi Don Xhonin. Me sa duket përplasja ka vijuar dhe në rrjetet sociale për të degjeneruar deri në sherrin fizik të mbrëmjes së sotme.

Check Also

Anëtari i Byrosë Politike në atë klasë nxënësish

Nga Bujar XHAFERI- ….ishte viti 1981.Ishte nje vit i frikshem, – kohe e zbrazet, pa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + 4 =