Home / Aktualitet / Plas sherri mes të rinjve në Sauk, plagoset me kaçavide një 23-vjeçar (DETAJE)

Plas sherri mes të rinjve në Sauk, plagoset me kaçavide një 23-vjeçar (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mesnatës në Sauk, në Tiranë. Një 23-vjeçar është plagosur me kaçavide pas një konflikti mes disa të rinjve.

Ngjarja është regjistruar pas mesnatës, pranë një hoteli, në Sauk ku persona të paidentifikuar kanë goditur me kaçavidë në shpatull të riun D. Begu, i cili është dërguar në spital dhe po merr ndihmën mjekësore.

Ndërkohë, policia po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × one =