Home / Aktualitet / Plas keq sherri mes disa të rinjve, zbresin nga makina dhe përleshen(VIDEO)

Plas keq sherri mes disa të rinjve, zbresin nga makina dhe përleshen(VIDEO)

Një sherr i rëndë mes dy personave ka ndodhur ditën e sotme në Prishtinë, në zonën e “Lakrishtes”.

Nga videoja e publikuar nga Insajderi, shihet se dy të rinj kanë ndaluar në mes të rrugës dhe janë përleshur me njëri-tjetrin.

Ata e godasin njëri-tjetrin me grushte dhe shkelma, ndërsa një person përpiqet t’i ndajë. Arsyet e sherrit nuk bëhen të ditura.

ditura.

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − 6 =