Home / Aktualitet / Plas jashtë parlamentit/ Deputeti tenton të qëllojë Gjiknurin

Plas jashtë parlamentit/ Deputeti tenton të qëllojë Gjiknurin

Kanë plasur debatet mes deputetëve jashtë sallës së parlamentit , i cili është mbledhur sot për të votuar ndryshimet në Kodin Zgjedhor.

Mësohet se deputeti Halit Valteri ka debatuar ashpër me kryetarin e Këshillit Politik, Damian Gjiknurin. Deputeti Halit Valteri ka tentuar të qëllojë Damian Gjiknurin jashtë sallës së parlamentit.

Ndërkohë garda ka ndërhyrë për të parandaluar përplasjen./CNA.al

Check Also

Përkeqësohet bilanci/ 35 viktima dhe mbi 800 të lënduar nga tërmeti në Izmir

Numri i viktimave të tërmetit në Izmir të Turqisë ka shkuar në 35. Ministri i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 5 =