Home / Bota / Peshkaqeni që ngjan me Donald Trump

Peshkaqeni që ngjan me Donald Trump

Peshkaqeni që ngjan me Donald Trump

Një imazh i një peshkaqeni fotografuar nga Tanner Mansell në ujërat e Floridas në SHBA është bërë viral në rrjet, pasi përdoruesit besojnë se ka ngjashmëri me Donald Trump. Fotoja e pabesueshme tregon peshkaqenin rreth nëntë metra nga një kënd anësor, pikërisht nën sipërfaqen e ujit.

Imazhi mbresëlënës u kap në dhjetor në vitin 2019, por Tanner e shpërndau nën rrjete sociale së fundmi. Brenda pak ditësh, imazhi është pëlqyer më shumë se 31.000 herë. Një pjesë e popullaritetit të fotos vjen nga ngjashmëria e habitshme e peshkaqenit me ish-presidentin Trump.

Imazhi është krahasuar me ish-presidentin Donald TrumpImazhi goditës i peshkaqenit kap momentin kur peshkaqeni i limonit hap dhëmbët dhe hap nofullat e tij gjerësisht

Tanner tha se ishte i shokuar nga komentet në mediat sociale, pasi nuk e kishte vënë re krahasimin me Trump. “Kur postova foton për herë të parë, u befasova kur pashë komentet që mori në lidhje me Trump. Mendoj se është qesharake dhe unike. Kurrë nuk kam dëgjuar për ndokënd që krahason një peshkaqen me një njeri.”, u shpreh ai.

Check Also

Aksidenti më i çuditshëm që mund t’iu kenë zënë sytë, avioni përplaset me makinën

Përplasja e një aeroplani dhe një veture në autostradë ndodhi afër Aeroportit Livermore në shtetin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − 9 =