Home / Showbizz / “Përvëlon” Françeska Jaçe, pozon totalisht e zhveshur para aparatit

“Përvëlon” Françeska Jaçe, pozon totalisht e zhveshur para aparatit

Franceska Jaçe shpesh ndan fotografi provokative në rrjete sociale, dhe për këtë ajo është një ndër modelet më të komentuara shqiptare.

Por së fundmi ish-banorja e Big Brother ka kaluar pritshmëritë duke pozuar totalisht nudo para aparatit.

Duke mbuluar gjoksin me dorë dhe foton ngjyra bardhë e zi, Françeska shkruan: Pa makeup.

Foto është komentuar shumë dhe ndjekësit kanë patur mendime të të gjithë llojeve.

Check Also

Nuk ndalet Stresi me deklaratat pas “diss-it” të Noizyt

Mesa duket kënga që Noizy ka publikuar disa ditë më parë ka shkaktuar mjaft zhurmë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 1 =