Home / Showbizz / “Përvëlon” Françeska Jaçe, pozon totalisht e zhveshur para aparatit

“Përvëlon” Françeska Jaçe, pozon totalisht e zhveshur para aparatit

Franceska Jaçe shpesh ndan fotografi provokative në rrjete sociale, dhe për këtë ajo është një ndër modelet më të komentuara shqiptare.

Por së fundmi ish-banorja e Big Brother ka kaluar pritshmëritë duke pozuar totalisht nudo para aparatit.

Duke mbuluar gjoksin me dorë dhe foton ngjyra bardhë e zi, Françeska shkruan: Pa makeup.

Foto është komentuar shumë dhe ndjekësit kanë patur mendime të të gjithë llojeve.

Check Also

I bënë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse

E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + eighteen =