Home / Bota / Përqafonte njerëzit për t’ua ngjitur koronavirusin, policia në kërkim të këtij personi

Përqafonte njerëzit për t’ua ngjitur koronavirusin, policia në kërkim të këtij personi

“Thjesht po të jap një përqafim Covidi”, citohet t`i ketë thënë ai njërës prej viktimave të veta.

Policia e Massachusettsit ka kërkuar dhe ndihmën e publikut në identifikimin e personit që ka shkaktuar frikë mes popullsisë, shkruan MailOnline të dielën.

Viktima e gjestit të tij që foli për policët, me vështirësi ka arritur t`i shpëtojë kancerit.

Ajo u tha efektivëve se burri i ri i kishte larguar gjërat që kishte në dorë, e kishte përqafuar dhe pastaj është larguar duke qeshur.

Raportohet se përqafime të tilla ai u ka dhënë dhe disa klientëve të tjerë.

Policia po e kërkon për akuza që shkojnë deri te kërcënimi terrorist.

Check Also

Bastardët po negociojnë me Greqinë për detin

Nga Spartak NGJELA – Të gjithë këta bastardë që kanë negociuar dhe po negociojnë me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × two =