Home / Aktualitet / Përplasen dy makina në Gjoricë, ka disa persona të lënduar

Përplasen dy makina në Gjoricë, ka disa persona të lënduar

Dy automjete u përfshinë në një aksident ku për pak nuk rezultoi fatal, në Gjoricë të Bulqizës.

Një mjet tip benz dhe një fuoristradën u përplasën kokë më kokë mbi Urën e lumit Drin në Gjoricë, pjesë e rrugës së Arbrit.

Check Also

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

Një i plagosur me armë zjarri ka mbetur në Lezhë. Autori i dyshuar Xhulio Vokrri, ka plagosur 25-vjeçarin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + 2 =