Home / Kronike / Kronike / Përplasen dy automjete në Rrugën e Arbrit, plagosen drejtuesit

Përplasen dy automjete në Rrugën e Arbrit, plagosen drejtuesit

Një aksident është regjistruar këtë të hënë në segmenti e rrugës së Arbrit tek ura e Gjoricës.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrës, ndërsa nuk raportohet për viktima.

Rremzi Pupli drejtues i automjetit tip “Fuoristradë” dhe shoferi Mensur Lela janë dërguar në spitalin rajonal Peshkopi për të marrë mjekim mjekësor.

Check Also

Japonezi ‘ngec’ në Shqipëri/ Kapet në aeroport, habit me deklaratën

Pas mbylljes së hetimeve nga ana e Prokurorisë, në Gjykatën e Tiranës ka mbërritur kërkesa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − one =