Home / Aktualitet / Përndiqte ish të dashurën, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

Përndiqte ish të dashurën, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

Edhe pse lidhja e tyre kishte marrë fund, të paktën kështu e konsideronte ish partnerja e një 39-vjeçari, ky i fundit përpiqej të mbante kontakte me të. Por, ish e dashura është bezdisur aq shumë nga 39-vjeçari, saqë e ka kallëzuar në polici.

Këtë të Premte, burime zyrtare nga blutë e Tiranës njoftuan se specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit të shpallur në kërkim A.M., 39 vjeç.

Ai akuzohet se në mënyrë sistematike ka përndjekur ish të dashurën e tij, duke i krijuar asaj gjendje frike dhe pasigurie për jetën e saj.

Check Also

Ambasada Amerikane reagon për deklaratën e Xhelal Mziut: Dhuna e Elbasanit e pajustifikueshme

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë Yuri Kim, ka përshëndetur ndjesën e Xhelal Mziut nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight − 1 =