Home / Kronike / Përmbyset një makinë, ia “hedh paq” shoferi, ndërron jetë 24 vjeçari nga Shkupi

Përmbyset një makinë, ia “hedh paq” shoferi, ndërron jetë 24 vjeçari nga Shkupi

Dje pasdite në rrugën Probishtip-Ratvici është përmbysur një veturë nga ku ka ndërruar jetë një 24 vjeçar nga Shkupi.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Llegovec”, kur një makinë e tipit “VW Golf” e drejtuar nga 23 vjeçari M.S. nga Shkupi është përmbysur. Në vendngjarje jetë ka ndërruar jetë bashkudhëtari 24 vjeçar F.S. nga Shkupi.

Check Also

VIDEO/ Terror në Brazil, banda e armatosur merr nën kontroll qytetin dhe grabisin një bankë

Dhjetëra persona të armatosur kanë marrë nën kontroll mbrëmë qytetin Krisium në jug të Brazilit, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + six =