Home / Aktualitet / Përgjimet e Ndragheta-s/ Vasili nxjerr videon e Ramës

Përgjimet e Ndragheta-s/ Vasili nxjerr videon e Ramës

Çfare halli te madh ka Rama, qe genjen kaq trashe per Ndrangeten!(VIDEO).

Ambasadori italian tha dje ne Euroneës Albania lidhur me pergjimet :

“Ka një bashkëpunim të ngushtë, dy prokuroritë janë duke komunikuar me njëra-tjetrën. Do të ketë zhvillime të rëndësishme së shpejti. Nuk mund të flas me detaje për arsye që ti i imagjinon, por po punohet, dy prokurorët po komunikojë”!

Ndersa SPAK sot informon:

“Regjistrimi i këtij procedimi penal është bërë mbi bazën e disa artikujve të publikuara në media të ndryshme, në lidhje me hetimet e kryera nga Prokuroria Antimafia e Catanzaros në Republikën e Italisë, të cilat hedhin dyshime në lidhje me përfshirjen e shtetasve shqiptarë dhe të huaj, në aktivitete kriminale në Republikën e Shqipërisë,’ deklaroi SPAK në një njoftim për shtyp.

Ndersa Edi Rama genjen e thote, qe hetimi dhe pergjimet s’kane asnje lidhje fare fare fare me Shqiperine.

Cfare halli te madh ka dhe pse eshte trembur kaq shume Edi Rama, qe genjen kaq trashe per Ndrangeten, qe eshte ulur kembekryq ne mes te Tiranes.

Shiheni ne VIDEO se si genjen Rama.

(E.H/Faxweb.al)

Check Also

Tragjedi në familjen shqiptare/ COVID u merr jetën dy vëllezërve brenda 24 orëve

Situata e koronavirusit duket se po del nga kontrollit, pasi vetëm dy ditët e fundit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 1 =