Home / Aktualitet / Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, qytetarët në panik, policia jep detajet e para

Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, qytetarët në panik, policia jep detajet e para

Një banesë është përfshirë nga flakët në zonën e Liqenit të Thatë, në Tiranë.

Policia bën me dije se nga ngjarja janë shkaktuar vetëm dëme materiale, e nuk paraqiti rrezikshmëri për banorët.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Njoftimi
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.10.2020, rreth orës 14:45, tek Liqeni i Thatë, ka rënë zjarr​ në banesën e marrë me qera nga shtetasja M.Xh, ku ka vetëm dëme materiale, nuk ka rrezikshmëri për banorët.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Check Also

“Zjarret në pyje kërcënim global si pandemia”, Erdogan: Inteligjenca turke po heton shkaqet

Presidenti i Turqisë Rexhep Tajip Erdogan i ka konsideruar zjarret në pyje një kërcënim global …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 − four =