Home / Aktualitet / Përdhunimi në Ersekë/ Minorenja tregon ngjarjen para oficerëve: Më detyronte të thithja kokainë

Përdhunimi në Ersekë/ Minorenja tregon ngjarjen para oficerëve: Më detyronte të thithja kokainë

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e ‘arrestit me burg’ për 26-vjeçarin i cili akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vajzë të mitur në fshatin Kamnik të Ersekës.

E mitura ishte denoncuar në polici nga prindërit si e larguar nga shtëpia pasi nuk dihej adresa e vendndodhjes së saj. Pas disa ditësh kërkimesh, ajo u arrit të gjendej në Tiranë dhe pas kësaj është paraqitur në komisariat ku ka rrëfyer ngjarjen.

16-vjeçarja e identifikuar me inicialet A.E që prej datës 21 shkurtit deri më 1 mars kishte qënë me 26-vjeçarin në një banesë në fshatin Kume në Ersekë.

Gjatë kësaj periudhe ajo ka rrëfyer se është detyruar nga 26-vjeçari i identifikuar si Orgest M., që të konsumojë lëndë narkotike të llojit kokainë dhe hashash. Pas kësaj 26-vjeçari ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën pa dëshirën e saj.

Sipas saj Orgest M. vendoste kokainën në një pjatë dhe më pas e kapte të miturën nga nofullat dhe me forcë e detyronte ta thithte nga hunda.

Ndërkohë pas dëshmisë së të mitur, u bë i mundur arrestimi i Orgest M. i cili ka rrëfyer se kishte kryer marrëdhënie seksuale me të miturën, por këtë gjë e ka bërë me dëshirën e saj. Ndërsa ka shtuar se ai nuk ishte në djeni se vajza ishte 16-vjeçe.

(R.G/Faxweb.al)

Check Also

“Kush o komunist këtu oooo të djathtë?” Rama me tone të ashpra nga Durrësi

Rama: Kanë gjë të bukur këta se thonë se jam anti-komunist se më kanë dërrmu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − eleven =