Home / Aktualitet / “Për pozitiv e njihja veten”/ Ish-zyrtari i lartë i Ministrisë së Brendshme infektohet me Covid-19

“Për pozitiv e njihja veten”/ Ish-zyrtari i lartë i Ministrisë së Brendshme infektohet me Covid-19

Ish-sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, Plarent Ndreca, është infektuar me COVID-19.

Ka qenë vetë Ndreca ai që e ka bërë me dije lajmin me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ndërkaq ai u bën thirrje qytetarëve të bëjmë kujdes teksa iu uron të mos infektohen nga ky virus i rrezikshëm.

“Unë kështu për person pozitiv e njihja veten por sot m’u desh ta çertifikoj. Zyrtarisht pozitiv. Me pozitivitet dhe kujdes, uroj të mbeteni negative”, shkruan Ndreca.

Check Also

Sot iu bashkua zyrtarisht PD-së, por ja çfarë thoshte Bamir Topi kohë më parë për Bashën

Sot kryedemokrati Lulzim Basha ka gjetur marrëveshjen me një figurë të vjetër të Partisë Demokratike, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − eleven =