Home / Showbizz / Për herë të parë, Shpat Kasapi prezanton të dashurën e tij Selvijën! (FOTO)

Për herë të parë, Shpat Kasapi prezanton të dashurën e tij Selvijën! (FOTO)

Fjala është për këngëtarin Shpat Kasapi, i cili ndër vite është komentuar për lidhjet e tij të dashurisë. I njëjti këtë kohë po ashtu u përfol për një romancë dashurie të re, me të cilën nuk është se bëri ndonjë paraqitje publike mé póshté ndíqní fótót nga Shpati dhe e dashura tij.

Në një imazh të publikuar, Shpati shihet përkrah të dashurës e cila thuhet se quhet ‘Selvije’. Çifti duket se shkojnë mjaft shumë dhe tashmë janë mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Check Also

Viola Spiro prek me fjalët për babain që humbi jetën nga Covid

Viola Spiro humbi 1 javë më parë babanë e saj, për shkak të infektimit me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five + 3 =