Home / Aktualitet / PD mesazh qytetarëve: Mos e lejoni në derë qeverinë e dështuar 8-vjeçare

PD mesazh qytetarëve: Mos e lejoni në derë qeverinë e dështuar 8-vjeçare

PD shkruan në FB zyrtar se 8 vjet dështime nga Rama, dhe tani po troket në derë për herë të tretë.

Në mënyrë figurative PD i bën thirrje qytetarëve mos e lejojnë këtë dështim të futet brenda kësaj radhe.

MESAZHI NGA PD

8 vjet dështime dhe tani dështimi të troket në derën tuaj për herë të tretë. Mos e lejo të futet brenda!

Check Also

“Kush o komunist këtu oooo të djathtë?” Rama me tone të ashpra nga Durrësi

Rama: Kanë gjë të bukur këta se thonë se jam anti-komunist se më kanë dërrmu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + 11 =