Home / Aktualitet / Pasi u raportua e zhdukur, gjendet 46-vjeçarja në Ferizaj

Pasi u raportua e zhdukur, gjendet 46-vjeçarja në Ferizaj

FERIZAJ

Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj , këtë pasdite, ka pranuar një informacion shtesë nga familjarët e personit të zhdukur nga fshati Talinovc i Muhaxherëve të Ferizajt, Bukurije Hasan Neziraj, e moshës 46 vjeçe.

Vëllai i saj, ka njoftuar policinë, se motra e tij Bukurije Neziraj,  e cila ishte raportuar si e zhdukur, është gjetur nga forcat blu, tek halla e tyre dhe gjendja e saj shëndetësore është e mirë.

Sektori Rajonal i Hetimeve, po grumbullon informacione në lidhje me këtë rast.

Check Also

Rama takon drejtorin e “Pfizer” në Nju Jork

Gjatë vizitës në SHBA, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim në zyrat qendrore të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + 9 =