Home / Aktualitet / Pasagjerja u hodh nga autobusi? Policia sqaron aksidentin e Elbasanit: Shoferi bëri manovra të rrezikshme…

Pasagjerja u hodh nga autobusi? Policia sqaron aksidentin e Elbasanit: Shoferi bëri manovra të rrezikshme…

Ditën e sotme ka rënë në pranga Dritan Pasha, shoferi i autobusit në të cilin humbi jetën një grua.

Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e djeshme, teksa M.K 47 vjeç ka rënë nga autobusi pasi dera ishte hapur.

Pasha është vënë në pranga pasi akuzohet se ka kryer manovra të rrezikshme me mjetin, duke çuar në vdekjen e 47-vjeçares.

Ajo u dërgua për mjekim në spitalin e Elbasanit, por më pas ndërroi jetë si pasojë e plagëve të marra.

Check Also

VIDEO/ E realizoi pak kohë para se të humbte jetën, publikohet kënga e fundit e Ergi Dinit

Ashtu si dhe kishte lajmëruar më herët, ditën e djeshme motra e Ergi Dinit, Barbana …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + eight =