Home / Aktualitet / Pas ndeshjes McGregor ecën me paterica

Pas ndeshjes McGregor ecën me paterica

Dustin Poirier u zotua të trondiste botën dhe ai e bëri pikërisht këtë duke fituar me KO teknik në raundin e dytë në duelin ndaj Conor McGregor.

Ishte ky një rezultat befasues, pasi irlandezi ishte duke e dominuar, por një moment ai humbi përqendrimin dhe Poirier arriti ta godasë fort në fytyrë dhe ta hedhë në tapet. Amerikani Poirier i befasoi të gjithë duke e mposhtur irlandezin në rikthimin e tij në UFC, në raundin e dytë me nokaut.

Por duket se kjo ndeshje ka ndikuar te McGregor i cili gjatë konferencës për shtyp u shfaq me paterica pasi nuk mbante dot ekuilibrin dhe ecte duke çaluar. McGregor tha: Këmba ime është plotësisht e vdekur.

Check Also

Najada Çomo i futet politikës, vjen reagimi i Piperos: Lajm i keq për Infektivin

Najada Çomo do të jetë kandidate për deputete e Partisë Socialiste. Mjeku Pëllumb Pipero u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six + nine =