Home / Aktualitet / Pas Dukës, Basha lidh marrëveshjen dhe me dy aleatë të tjerë

Pas Dukës, Basha lidh marrëveshjen dhe me dy aleatë të tjerë

Pas kreut të PAA-së Agron Duka, kreu i PD-së Lulzim Basha ka gjetur dakordësinë dhe me dy aleatë të tjerë.

Dashamir Shehi dhe Nard Ndoka do jenë pjesë e listave për deputetë në qarqet Tiranë cdhe në Shkodër, në pjesë e sigurt. Të dyja këto parti do të kenë kandidatë dhe në qytete të tjera të vendit, por jo në pjesën e sigurt të listave.

I vetmi që duket se po heziton të firmosë me Bashën, është Fatmir Mediu, i cili kërkon disa vende të sigurta në listë.

Vijon…

Check Also

Biden rrëzon një tjetër vendim të Trump: Transgjinorët lejohen në…

Presidenti amerikan Joe Biden ka firmosur dekretin për të lejuar transigjinorët që futen në ushtrinë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × four =