Home / Horoskopi / Parashikimi i yjeve për sot

Parashikimi i yjeve për sot

Dashi

Gjatë ditës së sotme mund të zgjidhni problemet që lidhen me dashurinë: është koha të skllavëroni idetë dhe të mendoni për projektet e ardhshme. Kohë e mirë për punë dhe disa lajme pozitive janë rrugës.

Demi

Gjatë kësaj periudhe ndiheni shumë të lodhur pasi nuk flini shumë mirë. Ju duhet të përpiqeni të dëgjoni më shumë dhe të flisni më pak. Kini kujdes të mos impononi stres në marrëdhënie.

Binjakët

Sot mund të zgjidhni disa probleme që ju kanë munduar veçanërisht në dashuri dhe çiftet e reja janë të favorizuara. Mundohuni të mos lodheni shumë.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se sot do të jetë një ditë nervoze nga pikëpamja sentimentale: Ju  duhet të përpiqemi të kompensoheni nëse ka pasur probleme dhe të kaloni kohë me partnerin. Vëmendje në punë.

Luani

Sot do të jeni të prirur të nervozoheni për një gjë të vogël. Dashuria është pozitive, ju mund të bëni plane. Në punë do të jeni në gjendje të braktisni diçka që nuk ju kënaq.

Virgjëresha

Gjatë ditës së sotme përpiquni të mos flisni kot ose të mos bëni premtime që nuk do të mund t’i mbani. Mund të keni pasiguri sentimentale.

Peshorja

Gjatë këtij muaji mund të jetë bazë për lindjen e marrëdhënieve të rëndësishme për beqarët, ndërsa ata që janë në një çift duhet të shtyjnë diskutimet. Në punë, përpiquni të shprehni mendimin tuaj.

Akrepi

Një ditë pak e nënshtruar sot. Është një kohë që ju lodh shumë: përqendrohuni tek gjërat që ju pëlqejnë. Lodhja e bën veten të ndihet në punë, por nga nesër gjërat janë më mirë.

Shigjetari

Po përjetoni një kohë jo të mirë për marrëdhënie dhe dyshime mund të lindin në dashuri. Kini kujdes nga të vërtetat e pakëndshme dhe gjërat e pathëna. Kontrolloni financat tuaja!

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox për sot zbulon se keni nevojë për siguri, për t’u qetësuar. Në punë kjo mund të jetë një kohë për rishikim dhe ju mund të rimendoni zgjedhjet e bëra shumë kohë më parë.

Ujori

Mundohuni të qëndroni të qetë edhe pse kjo është një kohë mjaft nervoze. Vështirë të ndiheni të kënaqur. Duhet një vëmendje e veçantë në punë.

Peshqit

Vëmendja në dashuri pasi Hëna është kundër saj dhe mund të pengojë jo pak. Mundohuni të mos lodheni shumë, do të ishte më mirë të shtyni punët më të kërkuara.

Check Also

Rritet numri i viktimave në Shqipëri, 91 pacientë rezultojnë pozitiv me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two + 2 =