Home / Kryesore / Parashikimi i motit, ja si do të jenë temperaturat ditën e sotme

Parashikimi i motit, ja si do të jenë temperaturat ditën e sotme

Ditën e sotme në vend parashikohet të mbizotërojnë masat ajrore të qëndrueshme.

Moti përgjithësisht, do të jetë me diell dhe vranësira të pakëta kalimtare, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Era, do të fryjë nga kuadrati i veriut e lehtë e mesatare në bregdet.

Valëzimi në det, i forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore 17°C deri në 30°C

zonat e ulëta 18°C deri në 36°C

zonat bregdetare 21°C deri në 33°C

Check Also

Meta pret në Presidencë ambasadorët e BE-së, çfarë pritet të diskutohet

Presidenti Ilir Meta po zhvillon një takim me ambasadorin Luigi Soreca dhe me ambasadorët e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 − one =