Home / Kryesore / Parashikimi i motit, ja çfarë thonë sinoptikanët për ditën e sotme

Parashikimi i motit, ja çfarë thonë sinoptikanët për ditën e sotme

Pas vapës së madhe të ditës së djeshme, moti sot do të ketë ulje të temperaturave.

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka bërë parashikimin e kushteve të motit për ditën e parë të javës.

E hëna do të nisë me diell dhe në mesditë do të shfaqen vranësirat përgjatë maleve.

Reshjet e shiut të izoluara, do të shfaqen në këto zona.

Situatë të paqëndrueshme parashikohet të ketë pjesa më e madhe e vendit, por kjo do të jetë e përkohshme.

Në ditët në vijim, do të mbizotërojë dielli dhe vranësirat përgjatë maleve.
 auto_auto_118295681_989944981444841_6379009936525516340_o15981888661598218212.jpg

Check Also

“Romeo dhe Zhulieta” nuk u shpik nga Shekspiri, ja origjina e historisë tragjike

Romeo dhe Zhulieta, vepra më e mirënjohur e Uilliam Shekpisrit, e shkruar diku midis viteve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − five =