Home / Aktualitet / Pamje të pazakonta mes Tiranës, i riu del lakuriq në rrugë, policia bën sehir (VIDEO)

Pamje të pazakonta mes Tiranës, i riu del lakuriq në rrugë, policia bën sehir (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur këtë të Martë në Tiranë, ku një i ri është parë që të lëvizë i zhveshur në rrugët e kryeqytetit.

Në videon e mëposhtme, të sigurar nga Dosja.al, shihet se si i riu në fjalë, ka dalë të ecë nudo nëpër rrugët e kryeqytetit, duke bërë që kokat e të gjithë qytetarët të kthehen nga ai.

Ndërkohë, pranë të riut, që ka lënë gojëhapur të gjithë qytetarët për mënyrën se si ka dalë, kalon edhe një makinë policie.

Patrulla thjesht kalon, dhe nuk ndalon për ta pyetur apo për të marrë ndonjë masë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e spitalit të Traumës në Laprakë, Tiranë.

Kjo është një sjellje jo normale dhe në një ore kur në rrugë mund të gjendeshin dhe fëmijë, por dyshohet se personi ka probleme mendore.

Check Also

UGSH apel qeverive/Ndihmoni gazetarët e Luginës së Preshevës

Tirane me 29.09.2020 Unioni i Gazetareve Shqiptare vlereson intensifikimin e programeve dhe projekteve bashkepunuese mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + 16 =