Home / Aktualitet / Pamje skandaloze/ Mësuesja në Shkodër bën gjeste të turpshme me nxënësin brenda shkollës

Pamje skandaloze/ Mësuesja në Shkodër bën gjeste të turpshme me nxënësin brenda shkollës

Një video skandaloze që po bën xhiron e rrjeteve sociale tregon një nxënës që përgatitet të dalë nga një zonë e një shkolle bashkë me një mësuese, me të cilën lihet të kuptohet se ka kryer akte të turpshme.

Në pamje shihet që gruaja në video, e cila supozohet se është mësuaesja, ngre pantallonat dhe nis të rregullohet.

Edhe nxënësi, që në dukje është i mitur, fillon të sistemojë veshjet pas momenteve me mësuesen. Videoja është publikuar nga një faqe në rrjetet sociale me emrin “Antidroga”, dhe administratorët pretendojnë se videoja është xhiruar në qytetin e Shkodrës.

Faqja “Instagram Direct” në komunikim me redaksinë e Dosja.al, ka publikuar një sërë skandalesh, përfshirë edhe dhunimin e 15-vjeçarit nga Policia tek Liqeni, thonë se personi që dërgoi pamjet raporton se janë xhiruar në një shkollë në Shkodër.

Pamjet janë të rënda dhe autoritetet duhet të marrin masat për t’i verifikuar se ku ka ndodhur ngjarja e rëndë.

Pamje-SKANDALOZE/ Mësuesja në Shkodër kryen gjeste të turpshme me nxënësin në cepat e shkollës, videoja ku të dy sistemojnë rrobat po bën xhiron e rrjetit

Pamje-SKANDALOZE/ Mësuesja në Shkodër kryen gjeste të turpshme me nxënësin në cepat e shkollës, videoja ku të dy sistemojnë rrobat po bën xhiron e rrjetit- Për të lexuar lajmin e plotë klikoni në https://bit.ly/34fbwyu ose në www.dosja.al për lajme të tjera

Gepostet von Dosja.al am Mittwoch, 30. September 2020

Check Also

Lufta në Nagorno Karabakh, spikerja ia plas së qarit në studio teksa jepte lajmet (VIDEO)

Lufta është duke vijuar e ashpër në Nagorno Karabakh, ku Azerbajxhani po fiton terren nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four − one =