Home / Aktualitet / PAMJE SHOKUESE PAS CIKLONIT “LANOS” NË GREQI/ Shihni si dhjetëra makina fundosen mes gurëve e baltës (FOTOT)

PAMJE SHOKUESE PAS CIKLONIT “LANOS” NË GREQI/ Shihni si dhjetëra makina fundosen mes gurëve e baltës (FOTOT)

Imazhet që tregojnë skena gati apokaliptike vijnë nga Assos, në në ishullin Kefalonia të Greqisë. Një masiv i tërë me gurë dhe baltë ka mbuluar makinat në rrugë si pasojë e vërshimit të përrenjve.

Pamjet tronditëse, siç shkruajnë mediat greke vijnë si pasojë e motit të keq, me erëra të forta e shi të rrëmbyeshëm si pasojë e ciklonin “Ianos” që goditi ishujt e detit Jon.

Siç shihet edhe në foto, janë me dhjetëra makinat e groposura poshtë gurëve dhe baltës.

  • foto galeri
  • foto galeri

Check Also

Horoskopi për ditën e premte, 30 tetor 2020

Dashi Edhe pse Mërkuri pozitiv është tashmë plotësisht në shenjë, duket se stresi i akumuluar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + seventeen =