Home / Bota / “Paç fat”, Trump këshillon Biden: Mos bjer në gjumë gjatë takimit

“Paç fat”, Trump këshillon Biden: Mos bjer në gjumë gjatë takimit

Ish-Presidenti i SHBA, Donald Trump i ka dhënë një këshillë pasuesit të tij Joe Biden për takimin në Gjenevë më Vladimir Putin

Në një deklaratë, Trump i uron Bidenit fat në takim teksa e këshillon që mos bjerë në gjumë gjatë ballafaqimit me Putin,

Po ashtu ai kërkon ti përcjellë Putinit përshëndetjen e tij të ngrohtë.

“Fat i mbarë për Biden në marrëdhëniet me Presidentin Putin – mos bini në gjumë gjatë takimit dhe ju lutemi jepni konsideratën time më të ngrohtë!-” Tha Trump në një deklaratë.

 

Check Also

Samiti i NATO-s në Bruksel, Stoltenberg: Të shqetësuar nga disa politika që po ndjek Kina

Jens Stoltenberg ka zbardhur detaje nga Samiti i NATO-s, ku u mblodhën liderë botërore. Nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + seventeen =