Home / Aktualitet / Pa asnjë arsye, burri zbret nga makina dhe dhunon brutalisht një grua (VIDEO)

Pa asnjë arsye, burri zbret nga makina dhe dhunon brutalisht një grua (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një karburant në Los Angeles, ku një burrë ka dhunuar në mënyrë brutale një grua pa asnjë arsye.

Pamjet e sigurisë shfaqin fillimisht gruan, e cila është duke furnizuar makinën me lëndë djegëse, ndërkohë, aty pranë afrohet një tjetër makinë.

Nga mjeti, del një burrë, i cili me ngadalë afrohet drejt gruas. Sapo i afrohet pranë, burri nis ta godasë atë në kokë e fytyrë, pambarimisht. Arsyeja e shkaku nuk bëhen të ditura, ndërsa mësohet se policia është vënë në kërkim të autorit.

Check Also

Pas 5 orëve diskutime, zbardhet takimi i Biden dhe Putin

Ndërsa të dy udhëheqësit vunë në dukje se bisedimet ishin produktive, duket qartë që ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + 8 =