Home / Aktualitet / OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Disa zona të Tiranës mbeten nesër pa drita

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Disa zona të Tiranës mbeten nesër pa drita

Energjia elektrike do të ndërpritet për disa orë në disa zona të Tiranës ditën e nesërme.

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 23 korrik

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër, 23 korrik do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë.

Më poshtë oraret e stakimit dhe zonat që preken nga kufizimi i energjisë si pasojë e punimeve në kabina

23 korrik

09:00-14:00

Pjesërisht: Fshati Varosh

10:00-16:00

Pjesërisht: rruga “Ramadan Sokoli”

09:00-16:00

Pjesërisht: Rruga “Don Bosko” dhe rruga “Jordan Misja”

Check Also

10 viktima në autobusin me shqiptarë, Basha: Trishtim i thellë nga tragjedia

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet familjeve të viktimave nga aksidenti tragjik që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + 1 =