Home / Showbizz / Oriola Marashi publikon fotot provokuese, pozon topless nga Ksamili, Grezda në shtëpi duke parë futboll

Oriola Marashi publikon fotot provokuese, pozon topless nga Ksamili, Grezda në shtëpi duke parë futboll

Modelja e njohur, Oriola Marashi së fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet duke shijuar panoramën e bukuritë fantastike në ishullin Ksamil. Ajo ka provokuar me disa foto mjaft të zjarrta ku ka pozuar edhe topless.

Oriola Marashi provokon me foto topless/ Po Eros k - Syri | Lajmi ...

Diku lakuriq', Oriola Marashi i heq të gjitha dhe 'ndez' Ksamilin ...

Dhe ndonëse do të mendonit se fotot i ka realizuar partneri i saj, futbollisti Eros Grezda, ky i fundit na ka treguar se nuk ndodhet pranë Oriolës.

Eros ka publikuar një foto ku shfaqet në shtëpi, duke parë një ndeshje futbolli.

Oriola Marashi pozon topless nga Ksamli, por ku është Grezda (FOTO ...

Nuk e dimë se kush e shoqëron Oriolën me pushime pasi edhe më herët u përfolën për një krisje mes tyre, por dyshja u fotografua sërish bashkë.

Check Also

Çfarë e lidh “Sadnën” me Tayna-n? Aktorja indiane bën veprimin e papritur

Aktorja indiane Sara Khan është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Sadnës” …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − seven =