Home / Showbizz / Oriola Marashi bën testin e Covid-19, zbulon rezultatin dhe jep këshillën

Oriola Marashi bën testin e Covid-19, zbulon rezultatin dhe jep këshillën

Oriola Marashi, ka kryer së fundmi tamponin për të mësuar nëse është infektuar apo jo me Covid-19.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, ajo ka publikuar rezultatin negativ të testit, teksa krah fotos shkruan: “Mbrohuni!”

Për arsye profesionale, modelja ka qenë në Turqi kohët e fundit, prandaj ende nuk dihet nëse ka patur simptoma apo i është nënshtruar testit që të kishte mundësinë për të lëvizur jashtë vendit.

Check Also

Çfarë e lidh “Sadnën” me Tayna-n? Aktorja indiane bën veprimin e papritur

Aktorja indiane Sara Khan është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Sadnës” …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 4 =