Home / Showbizz / Olsi Bylyku dhe Rezarti nuk flasin më, çfarë ka ndodhur mes tyre

Olsi Bylyku dhe Rezarti nuk flasin më, çfarë ka ndodhur mes tyre

Olsi Bylyku bë i njohur përmes emsionit të humorit Portokalli. Ai u kthye shumë shpejt në një nga figurat më të dashura të ekranit dhe pse pa eksperiencë televizive më parë.

Vetëm pak vite pasi u bë i njohur ai u largua nga Portokallia për të nisur një rrugëtim të ri me kolegët e tij Bes Kallaku dhe Erion Isaj të quajtur “BE Caffe”, i cili nuk zgjati shumë, më pas Olsi nisi rrugëtimin në “Klanifornia”, spektakli në të cilin vazhdon ende të punojë.

Ai është shprehur se me aktorët e Portokallisë është ndarë paqësisht dhe se flet akoma përveëç se me Rezart Veleshnja. Në emisonin e tij “Roped with Olsi” ai është shprehur se me Rezartin nuk ka asnjë komunikim, dhe pse nuk e mban mend arsyen se pse nuk flasin. Ai i uron atij më të mirat duke thënë se është artsist shumë i mirë.

“Kemi pasur një zënkë me Rezart Velshnjan kur kam qenë në Portokalli, ka nisur në Amerikë kur kemi qenë me turneun e Portokallisë dhe sot e kësaj dite nuk flas, por gëzoj shumë respekt për punën që ai bën dhe për atë vetë si person. I uroj shumë suksese dhe i them bravo të qoftë, sepse është artist i vërtetë për punën që ai bën”, u shpreh Bylyku.

Check Also

Në ditëlindjen e saj, Ermali i bën Amit dedikimin më romantik

Amarda Toska është padyshim një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + 12 =