Home / Aktualitet / “Oj lopë”/ Këngëtarja e njohur shqiptare shpërthen keq ndaj komentuesit

“Oj lopë”/ Këngëtarja e njohur shqiptare shpërthen keq ndaj komentuesit

Komentet bulluese janë një dukuri shumë e përhapur në vend dhe kudo, duke përfshirë edhe VIP-at. Këta të fundit vazhdimisht sulmohen për zgjedhjet që bëjnë, apo mënyra si vishen dhe sillen. Gjithashtu, jo të gjithë vIP-at kanë forma perfekte, disa prej tyre nuk tregojnë kujdes maksimal, duke pranuar kilet e tyre. Fundja, kilet nuk janë gjithçka.

Check Also

Ngacmoi seksualisht 3 vajza të mitura, e pëson keq nga policia 61-vjeçari nga Gjirokastra

Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga një 61-vjeçar. Ai akuzohet për ngacmim seksual ndaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + fourteen =