Home / Showbizz / Nuk ndalet 51-vjeçarja Jennifer Lopez, dalin pamjet nga vila 40 milionë dollarëshe

Nuk ndalet 51-vjeçarja Jennifer Lopez, dalin pamjet nga vila 40 milionë dollarëshe

Është e vështirë të mendosh që Jennifer Lopez është 51-vjeçe.

Pamja e saj është rezultat i dhjetëra orëve në palestër, ushqime të larmishme me vitamina e proteina dhe një trajtim bimor i trupit.

Mirëpo për të realizuar të gjithë këto gjëra nevojiten para dhe ambiente, të cilat këngëtarja duket se i ka.

Si për të dëshmuar forcën e saj financiare, ajo dhe i fejuari i saj Alex Rodriguez kanë blerë një rezidencë në ishullin Star në Miami, për plot 40 milionë dollarë.

Shtëpia luksoze ka 10 dhoma gjumi, 12 banjo, pishinë të madhe dhe pamje panoramike. Kopshti i rezidencës ka një vaskë të nxehtë, shatërvan dhe tapet prej bari.

Ndërkaq nuk dihet ende se kur Jennifer dhe Alex do ta konkretizojnë me martesë dashurinë e tyre. Ajo që dihet është që ato momentalisht janë tejet të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Check Also

Romanca që bëri bujë, Anna Lika dhe futbollisti kosovar i japin fund lidhjes

Disa muaj më parë lidhja mes aktores shqiptare, Anna Lika dhe futbollistit Amir Rrahmani, ishte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 4 =