Home / Showbizz / Nuk ndalen surprizat për Fjolla Morinën, biznesmeni vazhdon ta ‘përkëdhelë’ me dhurata

Nuk ndalen surprizat për Fjolla Morinën, biznesmeni vazhdon ta ‘përkëdhelë’ me dhurata

Fjolla Morina ka qenë në qendër të mediave rozë këto kohë, për shkak të arrestimit dhe lidhjes së saj të re. Menjëherë pas ngjarjes së bujshme, këngëtarja bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.

Ajo ka treguar se ndihet shumë e lumtur mjaft tij, sepse ai e ka mbështetur si në momente të mira dhe në ato të këqija. Fjolla duket se po jeton momentet më të lumtura në krahë të tij dhe nuk nguron që ta dëshmojë këtë gjë. Çdo ditë ajo surprizohet nga Fisniku, i cili e përkëdhel këngëtaren me dhurata të ndryshme.

Fjolla Morina ka qenë në qendër të mediave rozë këto kohë, për shkak të arrestimit dhe lidhjes së saj të re. Menjëherë pas ngjarjes së bujshme, këngëtarja bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.

Ajo ka treguar se ndihet shumë e lumtur mjaft tij, sepse ai e ka mbështetur si në momente të mira dhe në ato të këqija. Fjolla duket se po jeton momentet më të lumtura në krahë të tij dhe nuk nguron që ta dëshmojë këtë gjë. Çdo ditë ajo surprizohet nga Fisniku, i cili e përkëdhel këngëtaren me dhurata të ndryshme.

Ndërkohë Fjolla ka treguar se ka marrë një libër si dhuratë nga shkrimtari Artan Mullaj me nënshkrim e përkrah tij ka shkruar: “Të them te drejtën kur e pashë romanin tënd me dedikim mendova me vete: ‘Miq të mirë, libra të mirë dhe një ndërgjegje e qetë: Kjo është jeta ideale’”.

Kujtojmë se para disa javësh Fjolla Morina mori propozim për martesë nga partneri i saj dhe ajo ju përgjigj: “PO”. Prej disa ditësh raportohet se ajo dhe Fisniku po martohen, ndaj përgatitjet për dasmën kanë nisur që tani. Shumë shpejt, këngëtaren do ta shohim nuse me fustanin e bardhë dhe këtë e ka zbuluar ajo vetë në një InstaStory, teksa shfaqet pranë një stilistit të njohur.

Check Also

Të gjithë besonin se vajza e Harry-t dhe Meghan do të quhej Diana, por bastet e fundit na lanë pa fjalë

Ndërsa anëtarja më e re e familjes mbretërore britanike pritet të vijë në jetë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − one =