Home / Showbizz / Nuk iu bë kurrë realitet / 10 vite pas vdekjes, zbulohet dëshira e madhe e Amy Winehouse

Nuk iu bë kurrë realitet / 10 vite pas vdekjes, zbulohet dëshira e madhe e Amy Winehouse

BBC ka publikuar së fundmi një dokumentar mbi këngëtaren e ndjerë, Amy Winehouse, e cila duket se ëndërronte të kishte shumë fëmijë.  Dëshira e divës muzikës është zbuluar në një dokumentar që shënon 10 vjetorin e vdekjes së saj.

Në dokumentar përfshihet një intervistë e këngëtares, e cila u pyet nëse ishte në planet e saj për tu bërë nënë në 10 vitet e ardhshme.

“Do të doja të kisha disa fëmijë, 2 ose 3”- tha Amy Winehouse.

Dokumentari i BBC-së, Reclaiming Amy, do publikohet më 23 korrik, 10 vjet pasi mjekët e gjetën këngëtaren të vdekur në shtëpinë e saj, në moshën 27 vjeçare.

Në dyshemenë e shtëpisë së saj në Camden, London North u gjetën shishe vodka të boshatisura. Ajo kishte ndërruar jetë për shkak të helmimit nga alkooli.

Amy mësohet se konsumonte rregullisht heroinë, kokaine dhe kanabis.

Check Also

“Më tha zhvishu të të bëj…”/ Moderatorja e njohur i lë të gjithë pa fjalë, tregon kërkesën e pazakontë që i ka bërë bashkëshorti i saj

Moderatorja e njohur italiane, Alessia Marcuzzi ka ndarë disa foto ‘hot’ në rrjetet sociale. Gjithashtu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × four =