Home / Aktualitet / “Nuk është një aleancë kundër PS-së, por kundër Ramës”, Idrizi flet pas takimit me Bashën

“Nuk është një aleancë kundër PS-së, por kundër Ramës”, Idrizi flet pas takimit me Bashën

Shpëtim Idrizi: Kjo nuk është një aleancë kundra Partisë Socialiste kjo është një aleancë kundër një njeriu të vetëm që është kthyer në sultan.

Shqipëria ka nevojë për ndryshim, ky njeri po ja jep pasuritë kombëtare si porte dhe aeroporte 5 oligarkëve. Kjo aleancë është kundër një njeriu të vetëm i cili hesht si greku më i mirë për ligjin e luftës me Greqinë dhe është njeriu që hoqi çështjen came nga fokusi. Jemi për një sinergji të përbashkët,

PDIU do t’i japë aleancës rreth 40-50 mijë vota rëndësi ka që Shqipëria do të fitojë.

Check Also

Ngjarja e rëndë e Elbasanit, flet Meta: Të zbardhet urgjentisht

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka bërë thirrje ditën e sotme që të zbardhet urgjentisht …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 3 =