Home / Showbizz / Nuk është më kokëkuqe! Bebe Rexha bën një tjetër ndryshim në look

Nuk është më kokëkuqe! Bebe Rexha bën një tjetër ndryshim në look

Bebe Rexha i ka habitur të gjithë me ndryshimin e  papritur që bëri në look ditën e djeshme.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore u shfaq në disa video të publikuara në llogarinë e saj në Instagram duke lyer flokët.

Pas ngjyrës së kuqe, me të cilën i leu vetë flokët, tashmë duket se erdhi momenti që Bebe të kthehet sërish në bionde, ngjyrë së cilës i ka qëndruar besnike ndër vite.

Rexha tregoi se me këtë ngjyrë ndihet vetvetja, edhe pse e kuqja i shkonte shumë dhe e bënte të dukej mjaft seksi.

“Vendosa të jetoj përsëri në botën e biondeve. Ndihme më shumë vetvetja. Ju dua!”, shkroi këngëtarja krahas postimit.

 

Check Also

Martohet për herë të 5-të Nicolas Cage, ja sa vite diferencë ka me partneren

Nicolas Cage, 56 vjeç, është përsëri një burrë i martuar, pasi është martuar me Riko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 2 =