Home / Showbizz / Nuk do ta njihnit kurrë, si dukej “Hyrremi” para se të bëhej e famshme dhe të bënte operacionet plastike

Nuk do ta njihnit kurrë, si dukej “Hyrremi” para se të bëhej e famshme dhe të bënte operacionet plastike

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli u bë shumë e famshme me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm” e që prej asaj kohe është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në mediat turke.

Aktorja vitet e fundit është akuzuar edhe për operacione plastike në fytyrë pas ndryshimit që pësoi në pamje dhe ajo e pranoi vetë këtë fakt.

Fansat e kritikojnë, nuk do ta njihni Hyrremin pas operacioneve plastike

Hyrremi” e pranon se është penduar për operacionet plastike

Megjithatë Meryem nuk e ka aspak problem të tregojë si dukej dikur.

Ajo ka postuar në Instagram pak kohë më parë një foto nga fëmijëria e saj dhe me siguri nuk do ta njihni.

Në foto, aktorja shfaqet në moshën 9-vjeçare, me flokët ngjyrë kafe e me sytë e shkruar. Meryem mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive nga fansat e saj në Instagram.

Check Also

8 vite më i vogël, ish-bashkëshortja e Tom Cruise kapet “mat” në momente intime me të dashurin

Aktorja e famshme, Katie Holmes, duket se po e shijon në maksimum lidhjen e saj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 4 =