Home / Aktualitet / Nuk do ta besoni, ja si dukej Luana Vjollca para 13 vitesh

Nuk do ta besoni, ja si dukej Luana Vjollca para 13 vitesh

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, edhe për shkak të emisionit që ajo drejton, pasi ndiqet shumë.

Luana njihet nga një pjesë tjetër e publikut edhe si këngëtare, pasi ka realizuar disa projekte të suksesshme muzikore me këngëtarë të ndryshëm.

Ajo gjithnjë tërheq vëmendjen me trupin e saj dhe format e kolme, mirëpo nëse jeni kurioz të shihni se si dukej ajo 13 vite më parë, kur ishte 16 vjeçe, hidhini një sy fotove të saj.

Ajo ka publikuar në Instagram dy foto ku shihet duke pozuar, e në njërën prej tyre me shalqi në dorë, ku bie në sy trupi i hollë dhe pa forma të kolme.

Check Also

Bilanci i fundit/ Rritet numri i të infektuarve me COVID dhe të shtruarve, 21 viktima gjatë 24 orëve

21 persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × two =