Home / Aktualitet / Nora Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot këngëtarja

Nora Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot këngëtarja

Ajo për vite të tëra ka sjell projekte dhe një stil interesant të paraqitjes në skenat muzikore. Fjala është padyshim për Nora Istrefin, e cila për vite të tëra ka arritur të grumbullojë me mijëra fansa, të cilët e përkrahin.

Në rrjete sociale artistja është mjaft aktive, duke ndarë me ndjekësit informacione nga jeta dhe karriera profesionale.

Sot Nora duket se do të festojë ditëlindjen e saj të 35-të, teksa ka ndarë edhe disa imazhe në Instagram. Të njëjtat ishin urime dhe fotografi të figurave të njohura dhe miqësi të saj, të cilët po i urojnë më të mirat në jetë.

Ndërkaq, suksesi i këngëtares është i padiskutueshëm, duke bërë që të jetë ndër më të dëgjuarat në estradën shqiptare.

Check Also

A e ka zbuluar Basha patronazhistin e PS? Kryedemokrati e zbulon për herë të parë

“Jo se kam zbuluar, është fundi, tregon se ku ka përfunduar Republika e Shqipërisë. Tregon …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + four =