Home / Showbizz / Noizy shkon për vizitë në familjen e Klodian Rashës: Ju dhashë para, por …

Noizy shkon për vizitë në familjen e Klodian Rashës: Ju dhashë para, por …

E ndërsa “Stresi” pas vrásjes së Klodjan Rashës nga një èfèktiv pòlicie, tha se ishte ai që i òrgánizoi protèstát në Tiranë dhe rrethe në mbështetje të kauzës për drejtësi ndaj 25-vjeçarit, rivali i tij në llojin e muzikës ku ata garojnë, “Noizy,” bëhet protagonist edhe ai, por me një zgjedhje tjetër.

Reperi “Noizy” tregoi sot takimin me familjen e të ndjèrit Klodian Rasha.

Ai tha se shkoi për t’i ngushëlluar bashkë me të atin, duke iu shprehur hapur edhe mbështetjen për ndihmë financiare, gjë të cilën, familjarët e Rashës nuk e kishin pranuar.

“Më thanë faleminderit shumë për iniciativën, që erdhe deri këtu dhe i solle këto të ardhura, por ne do i çojmë direkt për bamirësi”, – tha Noizy, teksa ishte pjesë e “Ftesë në 5”.

“Aty u ndjeva më mirë në fakt dhe kuptova që kishin edhe dy djem të tjerë”.

“Ishin të zotët e vetes shkurt e shqip. Ishin njerëz fisnikë e me nderin e lartë dhe sinqerisht më vjen shumë keq që u ka ndodh ajo lloj fátkèqësie”, – u shpreh ndër të tjera “Noizy”.

Check Also

Ish-deputetja, poston foton me binjaket e saj

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, rrallëherë publikon foto familjare, por këtë herë e ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine + 3 =