Home / Aktualitet / Njoftoi se po fitonte betejën me Covid-19, rëndohet papritmas gjendja shëndetësore e ish-deputetit socialist

Njoftoi se po fitonte betejën me Covid-19, rëndohet papritmas gjendja shëndetësore e ish-deputetit socialist

Dy ditë më parë, Fatmir Toçi me anë të një statusi në Facebook bënte me dije se gjendja e tij shëndetësore ishte e stabilizuar pas prekjes me Covid-19.

Ai njoftonte se beteja me koronavirusin ende vijon, ndërsa nuk kursente falenderimet për bluzat e bardha.

Por ndërsa shpresat ishin se ishte drejt fitimit të kësaj beteje, situata ka marrë një rrjedhë tjetër.

Sipas burimeve të Gazeta “Shqip”, është rënduar situata shëndetësore e ish-deptuetit të PS-së, Fatmir Toçi.

Gjendja e ish-deputetit socialist është rënduar dje, dhe mjekët janë detyruar që ta dërgojnë në Reanimacion.

Check Also

Babai mbeti i vdekur dhe i biri u plagos, 5 persona vihen në pranga në Durrës

Pesë persona janë vënë në pranga pasi akuzohen për ngjarjen e rëndë te ndodhur mbrëmjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × three =