Home / Kryesore / Njihuni me parashikimin e motit ditën e sotme, 19 korrik 2021

Njihuni me parashikimin e motit ditën e sotme, 19 korrik 2021

Gjatë ditës së sotme, vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Kjo sjell mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin, por herë pas here do të ketë edhe stuhi shiu.

Meteoalb ka bërë të ditur se temperaturat do të kenë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 14°C në 24°C, në zonat e ulëta nga 19ºC në 31°C dhe në zonat bregdetare nga 22°C në 32°C.

Ndërkohë era do të fryjë në drejtim Verior-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë deri në 3 ballë.

Check Also

Një pabesi diplomatike kundër Kosovës dhe disa profka infantilësh, që bëjnë sikur nuk e shohin traun e së kaluarës kriminale ku është ngurosur sot Beogradi

Nga Shaban MURATI – Histeria e re kundër Kosovës, që kanë shpërthyer pas pagëzimit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 5 =