Home / Ekonomi / Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Korrik 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Korrik 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                      Blihet 103.1                            Shitet 103.8

Euro:                                          Blihet 121.6                             Shitet 122.2

Paundi Britanik :                  Blihet 141.3                           Shitet 142.4

Franga Zviceriane:               Blihet 111.6                            Shitet 112.6

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Korrik 2021

Check Also

Mot i qëndrueshëm dhe me diell, temperaturat për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 5 =