Home / Ekonomi / Njihuni me Këmbimin Valutor, 24 Korrik 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 24 Korrik 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik ndërsa Euro dhe Franga Zvicerane nuk kanë ndryshime.

Njihuni me Këmbimin Valutor, 24 Korrik 2021

Check Also

Diell dhe temperatura deri në 28 gradë, parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 15 =